Стільниця з мийкою зі штучного каменю

20 Січня
2023
Post image

У будь-який інтер'єр кухні чудово вписується стільниця з мийкою, виготовлені зі штучного каменю. Мийка зі штучного каменю, може бути виготовлена практично будь-якої форми: прямокутна, кругла, овальна та багато інших варіантів. Великою популярністю користуються стільниці з раковинами для ванної кімнати, вони ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю. У вологому приміщенні часто виникає проблема появи плісняви, але на стільницях зі штучного каменю, через щільну структуру матеріалу, який має мінімальну пористість, пліснява і грибок розвиватися не зможе. Ми можемо виготовити для Вас стільницю з мийкою будь-якої складності.

Іноді серед представлених варіантів мийок різних виробників немає мийки з потрібними розмірами. Миття зі штучного каменю можна виготовити будь-якого бажаного розміру та форми. Стільниця може бути в одному кольорі з акриловою «литою» мийкою або кварцовою – «клеєною». Такі мийки часто називають інтегрованими.

стільниця з мийкою

Литі інтегровані мийки

Основним плюсом таких мийок зі штучного каменю є те, що вони виглядають як єдиний монлітний виріб зі стільницею. Точне збіг кольору між мийкою і стільницею досягається завдяки тому, що мийка і стільниця вирізаються з одного аркуша або декількох аркушів однієї партії. Тому стільниця з литою мийкою будуть монолітними і без перепадів кольору.

Клеєні мийки для кухонних стільниць.

Клеяна мийка зі стільницею зі штучного каменю має такий же вигляд, як і литі мийки, різниця полягає в способі виготовлення мийки.

Плюси інтегрованих мийок:

  • виготовлення мийки будь-якого розміру та форми;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • мийка може бути виготовлена з переливом або без, залежно від побажань клієнта.

Найчастіше перелив у мийці робиться на дальній стінці раковини зі штучного каменю. У стандартній конструкції мийки перелив не передбачено.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации