Ціна стільниці з керамограніту, які фактори впливають на вартість?

02 Серпня
2023
Post image

Стільниця з керамограніту - популярне рішення для сучасних кухонь та ванних кімнат. Її стійкість до зносу, водовідштовхувальні властивості та широкий вибір декорів зробили її найкращою альтернативою стільниць із натурального каменю. Однак, перед вибором стільниці з керамограніту важливо зрозуміти, як формується її ціна та з якими факторами вона пов'язана. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, які впливають на вартість керамогранітної стільниці, а також порекомендуємо, як розумно вибрати оптимальний варіант, що відповідає вашим потребам та бюджету. Вартість готової стільниці з керамограніту "під ключ" варіює в діапазоні від 300$ до 900$ за 1 м. п. (1000х600х12 мм).

Основні фактори. які впливають на формування виробу з керамограніту.

 • Вибраний виробник керамограніту, якість та його цінова категорія.
 • Необхідна кількість матеріалу та його розкрій.
 • Складність виготовлення стільниці.
 • Вартість доставки та монтажу.

Виробник, якість та цінова категорія керамограніту

Один із ключових факторів, який визначає вартість стільниці з керамограніту, – це якість матеріалу. Керамограніт зазвичай поділяють на кілька класів, таких як клас "Еліт", "Преміум", "Стандарт" і т. д. Класифікація заснована на кількох показниках: щільність, міцність, водопоглинання, стійкість до зношування та декоративні характеристики.

ціна стільниці з керамограніту

Керамограніт вищої якості, такий як "Еліт" або "Преміум", має велику щільність і міцність, що робить його більш стійким до подряпин та пошкоджень. Також ці класи характеризуються більш високою стійкістю до зношування, тому вони залишатимуться в ідеальному стані довше. Крім цього, у кожного виробника є так звані цінові категорії керамограніту. Вартість категорій визначає завод-виробник. Виробники керамограніту можуть відрізнятися за репутацією, якістю та популярністю бренду. Відомі бренди, як правило, мають вищу ціну, оскільки вони гарантують високу якість та надійність своїх продуктів. Однак є менш відомі виробники, які можуть пропонувати якісний керамограніт за більш прийнятною ціною. Складні дизайни вимагають високоточного друку та спеціальної обробки, що призводить до збільшення витрат на виробництво. Крім всього вищесказаного, поверхня керамограніту може бути глянсовою, матовою чи фактурною. Ці чинники також впливають на ціну стільниці чи іншого вироба з керамограніту.

Необхідна кількість матеріалу та його розкрій

Залежно від габаритів Вашої стільниці, для її виготовлення потрібна та чи інша кількість матеріалу. В основному розміри листа широкоформатного керамограніту – 3200х1600 мм. Придбати у постачальника можна або цілий лист, або 0,5 листа, розрізаного вздовж. (3200х800 мм). Відповідно якщо Ваша стільниця, наприклад, 3000х600 мм - потрібна кількість матеріалу в цьому випадку 0,5 листа. Залишок оплаченого та не використаного матеріалу в даному випадку складе 200х800 мм та 3000х200 мм. Якщо ж Ваша стільниця з керамограніту скажімо 3500х600 мм – необхідна кількість матеріалу для виготовлення стільниці таких габаритів – 1 лист. Залишок оплаченого та не використаного матеріалу складе приблизно близько 2900х800 мм. Виходячи з цієї ситуації, ми бачимо, що ціна стільниці з керамограніту може значно варіювати в залежності від її габаритів та розкрою матеріалу.

Складність виготовлення стільниці з керамограніту

Для досягнення тієї чи іншої конфігурації та зовнішнього вигляду стільниці з широкоформатного керамограніту потрібно використовувати певне обладнання, той чи інший інструмент і витратити різну кількість часу на її виготовлення. Стільниця з керамограніту може бути висотою завтовшки матеріалу (12 або 20 мм) або іншої товщини. Якщо товщина стільниці відрізняється від товщини матеріалу - це дещо ускладнює і відповідно призводить до подорожчання процесу виготовлення виробу з керамограніту. Впливає на вартість виробу з керамограніту також вибраний лицьова кромка. Ціна стільниці з керамограніту варіює від способу монтажу обраної Вами техніки (накладний, нижній монтаж і монтаж врівень зі стільницею).

Вартість доставки та монтажу

Монтаж стільниці з керамограніту на вашій кухні складатиме близько 30% її вартості, плюс транспортні витрати. Відповідно, чим далі знаходиться об'єкт від місця виробництва деталей стільниці, то більше збільшується вартість доставки стільниці. Можна заощадити кошти, якщо виконати монтажні роботи самостійно. Однак, оскільки ціна на стільницю з керамограніту в Києві відносно велика і помилка в установці загрожує значними витратами, цей вид робіт рекомендується виконувати професіоналам.

Ціна стільниці з керамограніту за 1 м.п. (1000х600 мм.) готового виробу, враховуючи вищезгадані фактори:

 • Italstone: ціна від 350-750 $ за 1 м.п.
 • MATERIA: ціна від 350-750 $ за 1 м.п.
 • Lapitec: ціна від 400-750 $ за 1 м.п.
 • MAXA: ціна від 300-650 $ за 1 м.п.
 • Ascale Tau: ціна від 300-650 $ за 1 м.п.
 • Keralini: ціна від 300-650 $ за 1 м.п.
 • Laminam: ціна від 350-750 $ за 1 м.п.
 • Dekton: ціна від 500-900 $ за 1 м.п.

Вартість керамогранітної стільниці залежить від низки факторів, таких як якість матеріалу, розмір, форма, дизайн та бренд виробника. Перед вибором стільниці варто ретельно зважити всі переваги та врахувати недоліки кожного аспекту.


Незалежно від вашого вибору, керамогранітна стільниця є чудовим варіантом для вашої кухні чи ванної кімнати. Її довговічність та естетичний вигляд зроблять ваш інтер'єр більш сучасним та привабливим. Бажаємо успішного вибору та отримати задоволення від обраної стільниці!


Якщо ви шукаєте компанію для виготовлення стільниці з керамограніту та вас цікавить ціна готового виробу разом з доставкою та монтажем - наші співробітники зроблять попередній розрахунок за розмірами, які ви надасте. Компанія TopReal заснована у 2015 році та спеціалізується на виготовленні виробів з керамограніту, кварцового та акрилового каменю. Ми зможемо виготовити стільницю з керамограніту будь-якої складності, що підтверджується нашим портфоліо, з яким ви можете ознайомитись у фотогалереї. При співпраці з нами клієнт отримує готовий виріб "під ключ" з доставкою та монтажем протягом 10 - 15 робочих днів.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации