Кварцові стільниці плюси та мінуси

20 Січня
2023
Post image

Кварцові стільниці слугують десятиліттями, зберігаючи при цьому свою естетичність і привабливість. Кварцовий камінь виводить будь-яку кухонну стільницю або стільницю для ванної на новий рівень, роблячи приміщення елегантнішим. Кварц є одним із найтвердіших матеріалів для стільниць.

Однією з найпривабливіших особливостей стільниць з кварцу є те, що вони доступні в багатьох кольорах: однотонний яскравий або чорний, з унікальним малюнком під мармур, граніт або інший натуральний камінь. Велика палітра кольорів доступна завдяки використанню у виготовлення стільниць різних барвників, що дозволяє створити будь-який відтінок, який Вам необхідно і повторювати малюнок натурального каменю.

Кварцові стільниці, що потрібно знати?

Кварцові стільниці не поступаються і навіть перевершують натуральний камінь, адже штучний кварцовий камінь (кварцовий агломерат) - це з'єднання природного матеріалу кварцу, високоякісної поліефірної смоли і фарбуючих пігментів. Причому, залежно від виробника, частка природного кварцу, третього за міцністю матеріалу, становить 93-95%, решта 7-5% припадає на смоли та пігменти.

У процесі виробництва кварц подрібнюється на дрібні частинки і потім змішується з поліефірною смолою для міцного зв'язку частинок і пігментними барвниками для надання стільниці необхідного кольору. Також можуть додаватися дрібні частинки скла або металеві пластини  для отримання унікального вигляду. В результаті виходить естетична, надзвичайно міцна плита стійка до фізичних, хімічних та температурних впливів.

Крім блискучої поверхні стільниці доступні варіанти, що імітують матову під вапняк або рифлену поверхню необробленого каменю. Цей композитний матеріал має велику різноманітність декору на відміну від натурального каменю. З такою багатою різноманітністю кольорів дуже легко вибрати саме той декор для стільниці кухні, барної стійки або санвузла.

Плюси та мінуси стільниць із кварцу

Є багато причин, які переконають Вас придбати стільницю з кварцового агломерату. Але як і у кожного матеріалу, він має свої плюси і мінуси про які необхідно знати.

Кварцові стільниці плюси:

  • Унікальні варіанти кольору, малюнка та текстури дозволяють легко вибрати саме той варіант, який підійде до Вашої кухні та гармонійно впишеться у Ваш інтер'єр.
  • Надзвичайно міцна. Завдяки технології виробництва кварцит стає міцнішим за більшість натуральних каменів.
  • Стільниця з кварциту не потребує додаткової обробки після монтажу. Перед використанням натуральний камінь необхідно запечатувати.
  • Стільниця з кварцу непориста, стійка до харчових барвників і її поверхні не розмножуються бактерії.
  • За стільницею з кварцу легко доглядати, за допомогою вологої ганчірки та звичайного миючого засобу.
  • У стільниці з кварцу тверда, стійка до подряпин поверхню. На стільниці можна спокійно різати продукти.
  • Стільниця із кварцу довговічна. Виробники кварцового агломерату гарантують на камінь 10 років. Але за належної експлуатації він прослужить вам набагато довше.
  • Стільниця із кварцу екологічно чиста. Кварцит немає підвищеного радіаційного фону (на відміну граніту) і не виділяє токсичних речовин.
  • Стільниця з кварцу стійка до дії високих температур. На таку стільницю можна ставити гарячий посуд із плити та не хвилюватися про негативні наслідки

Кварцові стільниці мінуси:

  • При тривалому впливі ультрафіолетових променів, стільниця з кварцу може вигоряти (колір стільниці з часом буде менш вираженим) Тому, матеріал не використовують для зовнішньої обробки в тих місцях, де на нього потраплятимуть прямі сонячні промені.

Таким чином, кварцові стільниці забезпечать Вам довговічність її використання та простоту обслуговування у поєднанні з чудовим зовнішнім виглядом. Для людей, які хочуть отримати преміальний продукт для свого будинку, позитивні складові кварцових стільниць, безумовно, беруть гору над своїми незначними мінусами кварцових стільниць.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации