Основними перевагами Silestone є:

  • Унікальний міцний матеріал, що не має аналогів у світі
  • Запатентована технологія виробництва
  • Найвища якість продукції європейського рівня
  • Ексклюзивний дизайн кухонних меблів, відомий на всій планеті
  • Постійні інновації – наявність власного дослідницького центру
  • Продукція оригінальної розробки від провідних спеціалістів

Представлений європейський бренд входить до списку лідерів із виробництва меблевої продукції зі штучного каменю. Компанія на підрядних засадах співпрацює з більш ніж 75 фірмами в Іспанії. Цей концерн можна назвати провідним законодавцем високої інтер’єрної моди в Європі.

Кварцовий агломерат компанії Silestone складається з 94% натурального кварцу. Такий склад сприяє досягненню максимальної стійкості до фізичних, термічних та хімічних ушкоджень. Всі вироби виготовлені з кварцового каменю Silestone мають антибактеріальний захист. Завдяки таким властивостям цей матеріал широко застосовується для виготовлення кухонних поверхонь та раковин, барних стійок, стільниць та умивальників у ванних кімнатах, а також для підвіконь.

Високий ступінь опору термічного впливу дозволяє облицьовувати кварцовим каменем від Silestone каміни. Завдяки високій твердості, яка впливає на зносостійкість, можна застосовувати даний матеріал у житлових приміщеннях та в громадських місцях.

Кварцовий камінь від компанії Silestone, це результат інженерної роботи, яка дозволила отримати інноваційний продукт, який зберіг у собі кращі природні властивості натурального каменю. Висока якість поверхонь з агломерату даного виробника дозволила йому завоювати європейські ринки та ринок США.

Широка палітра кольорових рішень та декорів дозволяє клієнтам компанії Silestone підібрати кварц для будь-якого інтер’єру.