Що впливає на вартість стільниці зі штучного каменю

20 Січня
2023
Post image

Перш за все, на формування ціни впливає вибір матеріалу з якого буде виготовлена стільниця.

На сьогоднішній день середня ціна на акриловий та кварцовий камінь однакова. Вона коливається від 200$ до 500$ за 1 м. п. у виробі «під ключ» . Раніше (2-3 роки тому) вироби з акрилового каменю були дешевшими (на 15-20%) , але на ринку з'явився не дорогий кварцовий камінь (АТЕМ виробництво Україна та Avant Quartz виробництво Китай), а в акриловому камені з'явилася нова дорожча лінійка каменю під мармур.

Вироби із кварцового каменю завжди дорожчі, ніж акрилові. Ціна кварцового каменю окупається за рахунок довговічності, його підвищена міцність запобігає появі подряпин. Ви теж іноді любите нарізати ковбаски прямо на стільниці?

Більше бюджетний варіант, це кухонні стільниці з акрилового каменю. На ціну акрилу, з якого виготовлено виріб, впливає вибір виробника. Також у кожного виробника є різні колекції, що відрізняються за вартістю. Найчастіше найдешевшим варіантом буде однотонна стільниця. Більш дорожчий варіант акрилу- це колекції з дрібними включеннями, та найдорожчі варіанти- з великими включеннями, 3D-ефектами та блискітками.

Розмір виробу безпосередньо впливає на вартість, нестандартні та великі вироби коштують дорожче.

Кварцовий камінь дуже твердий, його обробка трудомісткий процес, який потребує спеціалізованого обладнання та високого професіоналізму майстрів. Чим складніший профіль лицьової кромки, яку Ви вибираєте для своєї стільниці, тим ціна вища.

Акриловий камінь набагато легше піддається обробці і форма кромки не сильно впливає на вартість стільниці. Акриловий камінь дозволяє виготовити вироби з вигнутим силуетом та криволінійним контуром. За такі складні форми доведеться сплатити додатково. Термофомінг є складним процесом.

Кількість вирізів у стільниці під варильну поверхню, змішувач та інші отвори можуть значно зіграти на вартості кварцової стільниці та незначно на акриловій. Також для обох варіантів штучного каменю є можливість виготовлення кухонної мийки з того ж каменю, що і стільниця.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации