Ресепшн із штучного каменю

20 Січня
2023
Post image

У будь-якій солідній фірмі чи організації відвідувачів зустрічає ресепшн зі штучного каменю, який певною мірою служить візитною карткою даної фірми. Даний елемент робочого приміщення виконує завдання по підкресленню корпоративного стилю та організації робочого простору для персоналу. Ресепшн – перше, що побачить Ваш гість при вході до Вашої компанії. Залежно від того, наскільки якісно та цікаво виконано Ваш ресепшн, у гостей формуватиметься усвідомлене та підсвідоме враження про роботу Вашої компанії. Тому зовнішній вигляд та дизайн ресепшн – повинні відповідати рівню компанії. Цей предмет інтер'єру необхідно виготовляти із якісних та міцних матеріалів. Штучний камінь найкраще впорається із цим завданням.

Специфіка виготовлення ресепшну

Сучасні технології пропонують нам якісний та практичний у використанні матеріал – штучний камінь. Для виготовлення ресепшну або стільниці зі штучного каменю, що повторює фактуру та малюнок натурального каменю, існують унікальні декори різних виробників кварцового агломерату та акрилового штучного каменю. Додавання до складу барвників пігментів дозволяють створювати декори будь-яких кольорів і відтінків для виготовлення стійки адміністратора необхідного корпоративного стилю. Властивості акрилового штучного каменю, що дозволяє під впливами високих температур вигинати його, зраджуючи будь-які складні форми – дозволяє втілити будь-який найскладніший проект у реальність. Достаток декорів кварцового агломерату дозволяють задовольнити будь-який, найвишуканіший смак.

Замовити ресепшн зі штучного каменю можна легко заповнивши форму. Наші фахівці із задоволенням нададуть професійну консультацію, допоможуть обрати декор. Наші майстри – професіонали у своїй справі. Вони виготовлять для Вас найкращу стійку рецепції за привабливою ціною у Києві.

Ресепшн із штучного каменю, його переваги

Кварцовий штучний камінь – міцний та надійний матеріал. Вироби з кварцового штучного каменю будуть служити довго, зберігаючи при цьому свій первозданний вигляд.

Плюси композитного каменю у виготовленні меблів:

  • Величезний вибір колірних рішень та різноманітність фактур. Завдяки технології виготовлення кварциту та акрилу – можна виготовити декор каменю практично будь-якої колірної гами та текстури, що повторює натуральне каміння.
  • Висока міцність виробу. Ресепшн із кварциту не дряпається, акриловий камінь легко полірується. Обидва камені є вогнестійкими, що є великим плюсом у питанні пожежної безпеки. Кварцовий агломерат і штучний акриловий камінь мають досить високий опір до механічних впливів.
  • Екологічно чистий матеріал. На відміну від багатьох порід граніту – штучний камінь немає підвищеного радіаційного фону. Така стійка абсолютно безпечна для здоров'я людини, оскільки не виділяє шкідливих токсичних речовин.
  • Можливість, втілити в життя найскладніший і футуристичний дизайн. Акриловий штучний камінь м'який в обробці матеріал.
  • Водостійкість. Завдяки щільній структурі штучного каменю, виріб із нього не вбирає вологу. Харчові барвники легко змиваються водою або, при необхідності, звичайним миючим засобом. Сліди від розлитої кави, молока, чаю чи інших рідин не страшні поверхні штучного каменю.
  • Тривалий термін експлуатації. Догляд за штучним каменем не складний. Якщо дотримуватися простих рекомендацій щодо догляду за виробом, то стійка рецепції служитиме Вам довгі роки і радуватиме Вас та Ваших клієнтів своїм неповторним зовнішнім виглядом.
  • Простота у догляді. Завдяки всім вищепереліченим перевагам акриловий та кварцовий штучний камінь – простий в експлуатації та у догляді. Як згадувалося вище, для того, щоб позбутися будь-якої плями на поверхні кварциту або акрилу, достатньо протерти вологою ганчіркою із застосуванням звичайного миючого засобу, якщо необхідно.

Ресепшн із штучного акрилового каменю в плані комфорту один із найкращих. У такого виробу низька тепловіддача, що робить його приємним на дотик. Це дуже важливий факт, оскільки робочий день співробітника триває щонайменше 8 годин.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации