Кварцова стільниця ціна в Києві. Від чого вона залежить?

20 Січня
2023
Post image

Кварцова стільниця – елегантний, довговічний та практичний елемент інтер'єру, який має безліч переваг перед своїми конкурентами. Ціни на кварцову стільницю залежать від виробника каменю та його декору (категорія каменю). Вартість готового виробу з кварцу під ключ варіює від $200 до $500 за 1 м. п. (1000х600 мм).

Кварцова стільниця ціна з чого вона формується:

 • Вибраний виробник та категорія каменю.
 • Необхідна кількість матеріалу та його розкрий.
 • Складність виготовлення стільниці.
 • Вартість доставки та монтажу.

Виробник та категорії кварцового каменю

Кварцовий агломерат – це матеріал, виготовлений людиною. Він має велику кількість текстур та декорів різного рівня складності виготовлення, які потребують різного виду технік та технологій змішування інгредієнтів. Для виготовлення стільниць можна використати різні бренди кварцового агломерату. Наша компанія співпрацює з виробниками кварцового агломерату, які зуміли зарекомендувати себе з найкращого боку та можуть підтвердити свій продукт гідною якістю.

На сьогоднішній день існує досить широкий вибір виробників штучного кварцового каменю. Silestone (Іспанія), Caesarstone (Ізраїль), Santamargherita (Італія), Vicostone (В'єтнам), HanStone (Південна Корея), Quartzform (Німеччина), TechniStone (Чехія), Атем (Україна) та багато інших. Вартість кварцового каменю варіює залежно від країни виробника, використовуваної сировини та складності виготовлення певного декору. Як правило, простіше у виготовленні (і відповідно дешевше) однотонні декори та декори з дрібними вкрапленнями крихти.

При виробництві кварцового каменю з різними розводами під мармур або інший натуральний камінь, ціна кварцової стільниці буде збільшуватися в залежності від складності технології виробництва та пігменту, що використовується. Для досягнення потрібного зовнішнього ефекту необхідно змішувати інгредієнти у певному порядку, з правильною швидкістю, у необхідних пропорціях, що відповідає щільності. Для таких декорів використовують складніші форми.

Декори під граніт та інші однотонні декори (без розлучень) як правило, легше виготовити і відповідно вартість нижче про складні декори. Отже, на категорії вартості кварцовий штучний камінь поділяється в залежність від складності виготовлення, використовуваної сировини та необхідного обладнання. Підсумовуючи, можна сказати, що вибраний Вами колір каменю впливатиме на ціну Вашої готової кварцової стільниці. Якість кварцової стільниці при цьому залишається незмінною. При цьому слід зазначити, що кварцовий штучний камінь має цілу низку переваг у порівнянні з натуральним мармуром, гранітом та іншими натуральними каменями.

Кварцова стільниця ціна та фактори, які істотно впливають на збільшення або зменшення її для Вашої стільниці з кварцу.

Необхідна кількість матеріалу та його розкрий

Залежно від габаритів Вашої стільниці, для її виготовлення потрібна та чи інша кількість матеріалу. Слеби (аркуші кварцового каменю) виробляються габаритами близько 3000х1500 мм залежно від виробника. Придбати можна або цілий слеб, або 0,5 слеба розрізаного вздовж. (3000х750 мм). Відповідно, якщо Ваша стільниця, наприклад, 2500х600 мм - потрібна кількість матеріалу в цьому випадку 0,5 слеба. Залишок оплаченого та не використаного матеріалу в даному випадку складе 500х750 мм. Якщо ж Ваша стільниця скажемо 3300х600 мм – необхідна кількість матеріалу для виготовлення кварцової стільниці таких габаритів – 1 слеб. Залишок оплаченого та не використаного матеріалу складе 2700х750 мм. З цього ми бачимо, що ціна стільниці з кварцу може значно варіювати в залежності від її габаритів та розкрою матеріалу.

Складність виготовлення стільниці із кварцу

Для досягнення тієї чи іншої конфігурації та зовнішнього вигляду стільниці з кварцового штучного каменю потрібно використовувати певне обладнання, той чи інший інструмент і витратити різну кількість часу на її виготовлення. Стільниця може бути по висоті 20мм, 40мм або іншої висоти. Лицьові кромки можуть бути прості чи фігурні. Фігурні лицьові кромки складніше виготовити, ніж прості. Відповідно вартість їх відрізнятиметься. Крім того, ціна стільниці з кварцу в Києві варіює від способу монтажу обраної Вами техніки (накладний, нижній монтаж та монтаж врівень зі стільницею).

Монтаж кварцової стільниці

Монтаж стільниці із кварцового каменю на Вашій кухні складатиме близько 20% від її вартості, плюс транспортні витрати. Відповідно, що далі знаходиться об'єкт від місця виробництва деталей стільниці, то більше збільшується вартість доставки стільниці. Можна заощадити кошти, якщо виконати монтажні роботи самостійно.

Ціни на кварцові стільниці у Києві.

Ці ціни вказано за 1 м.п. (1000х600 мм.) враховуючи фактори, вказані вище:

 • Silestone: ціна від 350-450$ за 1 м.п.
 • Caesarstone: ціна від 300-400$ за 1 м.п.
 • Santamargherita: ціна від 400-500$ за 1 м.п.
 • Vikostonе: ціна від 300-400$ за 1 м.п.
 • HanStone: ціна від 300-400$ за 1 м.п.
 • Quartzform: ціна від 350-450$ за 1 м.п.
 • TechniStone: ціна від 300-400$ за 1 м.п.
 • Атем: ціна від 200-300$ за 1 м.п.

Кварцова стільниця ціна у Києві найвигідніша від компанії «Topreal» з індивідуальним підходом до кожного клієнта та виконання проектів будь-якого ступеня складності

Повернутись до списку статей

Свежие публикации