Догляд за виробами з акрилового штучного каменю

20 Січня
2023
Post image

У сучасному інтер'єрі часто-густо можна побачити в різних виробах застосування акрилового штучного каменю. Найчастіше з акрилового штучного каменю виготовляють кухонні стільниці із вбудованими мийками, раковини для ванної кімнати, підвіконня, барні стійки різної форми та інші вироби.

Вироби з акрилового штучного каменю набули своєї популярності завдяки таким властивостям:

  • Неповторний вигляд виробу з акрилу;
  • Широке застосування у різних інтер'єрах;
  • Екологічно чистий, сучасний матеріал;
  • Зручність в експлуатації та простота у догляді за виробом.
  • Ремонтопридатність.

Для того щоб акрилова поверхня зберігала свій первозданний вигляд і служила довго і надійно потрібно дотримуватися рекомендацій з експлуатації. Докладніше про те, як правильно стежити за виробами з акрилового штучного каменю:

Простота догляду за виробами з акрилового каменю

Простота догляду за виробами з акрилового каменю

Кухонні стільниці та стінові панелі іноді доводиться чистити по кілька разів на день від бризок жиру та води, різних плям та багатьох інших забруднень. Щоб видалити забруднення з поверхні виробу з акрилу, достатньо протерти поверхню вологою ганчіркою або губкою. Старі плями легко видаляються рідким миючим засобом для посуду з поверхні стільниці зі штучного каменю. Пролитий сік або кава досить просто протерти вологою губкою або ганчіркою. Для усунення засохлого старого забруднення можна застосувати засіб до складу якого входить аміак.

Якщо Ваш виріб з акрилу має глянсову поверхню, то застосування сухих засобів для чищення неприпустимо. Для запобігання появі мікро подряпин не використовуйте абразивні засоби.

Догляд за мийками та раковинами також простий, як і за акриловими поверхнями. Кухонні раковини із штучного каменю достатньо мити водою із застосуванням миючих засобів.

Для продовження терміну служби стільниці з акрилового каменю необхідно дотримуватися таких правил:

  • Гарячі сковорідки та каструлі потрібно ставити лише на підставку для гарячого.
  • Продукти необхідно нарізати на обробній дошці, щоб запобігти появі слідів від ножа на поверхні стільниці.
  • Не можна виливати окріп в акрилову мийку, оскільки вплив високої температури викликає незначні деформації матеріалу.
  • По поверхні штучного каменю не можна завдавати ударів твердими та гострими предметами. Від такого впливу на поверхні можуть утворитися вм'ятини та сколи.
  • Для збереження зовнішнього вигляду виробу з акрилового каменю його не можна чистити розчинниками, засобами, що чистять, до складу яких входять кислоти.

Усунення пошкоджень з поверхні виробу з акрилу

Кухонні стільниці з акрилу легко поліруються, тому поява подряпини на її поверхні не є критичною. Даний вид пошкодження легко усувається поліруванням поверхні із застосуванням спеціальної пасти. Перед поліруванням, пошкоджену ділянку потрібно обробити дрібнозернистим наждачним папером.

Сколоті частини виробу легко приклеюються назад спеціальним акриловим клеєм. Завдяки властивостям акрилу, після реставрації такого роду пошкодження, складно буде визначити місце, де раніше була скола. Усі реставраційні роботи потрібно доручати тільки майстру, інакше неправильні ремонтні роботи можуть призвести до ще більших пошкоджень.

Доглядати вироби з акрилового штучного каменю не складно. Це робить його чудовим матеріалом для більшості виробів домашнього побуту.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации