Акриловий камінь в інтер’єрі

20 Січня
2023
Post image

Акриловий штучний камінь все частіше можна зустріти у сучасному інтер'єрі квартир, будинків та офісних приміщеннях. Людина вже не хоче сприймати будинок як фортецю, вона прагне оточити собі красою та комфортом. Наш будинок, це місце, де приємно швидше опинитися після робочого дня, проводити вихідні з сім'єю, запрошувати в гості друзів. Сучасні тенденції у дизайні диктують нам стиль максимально приближень до природи.

Сучасна людина прагне надати своєму житлу унікальності та активно використовує сучасні матеріали. Проводити годину вдома завжди приємно, коли все функціонально продумано, а зовнішній вигляд тішить око. Штучний камінь використовується для виготовлення стільниць на кухню та у ванну кімнату, з нього виготовляють сходи, мийки та раковини, барні стійки та багато інших ексклюзивних предметів інтер'єру. Також із цього унікального матеріалу можна виготовити кухонний фартух в одному декорі зі стільницею або прикрасити вікно підвіконням із акрилового або кварцового каміння.

Переваги акрилового штучного каменю

Завдяки універсальності акрилового штучного каміння, який має відмінні фізичні властивості, багато хто вибирає його для виготовлення унікальних елементів інтер'єру. Додатковим перевагою виробів з акрилу є простота догляду. Для підтримки чистоти стільниці або мийки з акрилового каменю достатньо протерти їх вологою губкою, якщо необхідно, із застосуванням миючого засобу.

Акриловий камінь – сучасний матеріал, який набув великої популярності в наш час. Камінь виготовляється із сполучних речовин та дрібної фракції мінеральних речовин. Під впливом високих температур акриловий камінь піддається згинання. Це дає можливість надавати виробу не тільки прості прямі форми, а й гнуті зі складною геометрією. Незважаючи на свої властивості, акриловий штучний камінь має високу твердість, але тактильно набагато приємніше, ніж натуральний камінь. На відміну від виробів із натурального каміння, вироби з акрилового штучного каміння мають значно меншу вагу. Завдяки технології виробництва матеріалу на поверхні виробів відсутні мікротріщини в  які можуть попадати бруд, що згодом призводить до розвитку цвілі та грибка. Акриловий штучний камінь безпечний для людини, оскільки не виділяє токсичних речовин. Він набагато довше прослужить Вам та Вашій сім’ї.

У дизайнерів інтер'єру акриловий штучний камінь завоював велику популярність завдяки своїм властивостям, широкій палітрі кольорів та різноманітності декорів. Вироби з каменю у Вашому інтер'єрі можуть мати практично будь-який колір та малюнок. Якщо Ви хочете замінити раковину чи стільницю, то легко можна підібрати потрібний декор для будь-якого інтер'єру. Часто дизайнери вибирають стільницю, фартух та мийку з каменю в одному кольорі.

Також на кухню можна замовити такий сучасний елемент інтер'єру як барна стійка, виготовлена зі штучного каменю. Барна стійка користується популярністю у молодих активних людей. У маленьких квартирах для максимального використання простору лоджію або балкон поєднують із кухнею. У такому випадку підвіконня виконує роль стійки.

Будь-який елемент інтер'єру виготовлений зі штучного каміння, змінить Ваше житло!

Повернутись до списку статей

Свежие публикации