Акрилова стільниця ціна в Києві. Від чого вона залежить?

20 Січня
2023
Post image

Акрилові стільниці – міцні, надійні та довговічні. Завдяки широкій палітрі доступних відтінків, поверхню з акрилу можна підібрати під будь-який дизайн кухні. Ціна на акрилову стільницю залежить від виробника акрилового каменю, від декору. Вартість готової стільниці з акрилу під ключ варіює в діапазоні від $200 до $330 за 1 м. п. (1000х600 мм).

На ціну акрилових стільниць впливає кілька факторів:

 • виробника та кольору акрилового каменю;
 • необхідної форми та товщини виробу; 
 • необхідних розмірів;
 • необхідності у додаткових елементах (наприклад, отвори під раковину);
 • також потрібно враховувати вартість доставки та монтажу.

Забарвлення акрилового каменю

Естетичні та декоративні характеристики акрилу практично не мають меж. Завдяки фантазії виробників поверхня каменю може бути глянсовою, матовою, прозорою, напівпрозорою. У колекціях представлені мармурові розлучення, пісочні текстури та різноманітні варіанти декору, так і стильні однотонні поверхні.

Нестандартні кольори акрилу вимагають додаткового використання пігментів, що фарбують, а також складної процедури виготовлення. Інгредієнти поєднуються в строго визначеному порядку та в необхідних пропорціях. Отже, у стільниць із незвичайним декором чи мармуровими жилами зростає й ціна. Слід зазначити, що акриловий камінь має багато переваг перед натуральними матеріалами.

Акрилові стільниці ціна та виробники

Акриловий камінь був винайдений у 1962 році, а за п'ять років американська компанія Corian запатентувала його виробництво. Після закінчення терміну патенту ряд виробників значно розширився. На сьогоднішній день популярністю користується продукція таких брендів, як Montelli, Staron, Tristone, Hi-Macs та Neomarm. Якому з них віддати перевагу залежить тільки від Вашого бажання та можливостей.

Staron, виробником якого є Південна Корея, і вже згаданий вище американський Corian – акриловий камінь класу "люкс". Ці бренди відрізняються дуже широкою та продуманою кольоровою палітрою. Продукція Montelli – трохи дешевша, але й доступна гамма відтінків у цього виробника менша.

Акрилова стільниця вартість та параметри, що впливають на ціну готового виробу

Ціна стільниці з акрилу залежить від наступних параметрів:

 • форми. Акрил дуже пластичний, він здатний тягнутися і приймати будь-які обриси – єдиним обмеженням є Ваша власна фантазія. Виготовлення стільниці геометрично складної форми, з додатковими отворами дорожче за виготовлення прямої та рівної поверхні;
 • товщина. Для виготовлення акрилової стільниці використовується шар матеріалу завтовшки не менше 12 міліметрів. Як правило, його основою є шар щільної фанери, стійкої до впливу вологи;
 • розміру. Чим менше площа стільниці, тим вона дешевша;
 • кромки та бортика. Край захищає торець стільниці і може мати різні форми, а виготовлення бортика виправдане в тому випадку, якщо потрібно додатково закрити щілину між поверхнею акрилової і стіною. Фігурні кромки виготовити складніше, отже, їхня вартість вища.

Складність виготовлення та монтаж акрилової стільниці

Для виробництва тієї чи іншої конфігурації акрилової поверхні використовується певне обладнання, різні інструменти, а також витрачається різна кількість часу. Відповідно, вартість двох різних акрилових стільниць може суттєво відрізнятися.

Монтаж стільниці з акрилу складає приблизно 20% її вартості. Також потрібно врахувати транспортні витрати. Щоб зменшити витрати, провести монтажні роботи можна самостійно. Однак таку відповідальну роботу краще доручати досвідченим професіоналам – щоб не допустити помилки та не пошкодити дорогу поверхню.

Ці ціни вказано за 1 м.п. (1000х600 мм.) враховуючи фактори, вказані вище:

 • Tristone: ціна від 215-320$ за 1 м.п.
 • Staron: ціна від 235-330$ за 1 м.п.
 • Hi-Macs: ціна від 235-320$ за 1 м.п.
 • Basic: ціна від 205-240$ за 1 м.п.
 • Corian: ціна від 260-330$ за 1 м.п.
 • Neomarm: ціна від 260$ за 1 м.п.

Ціна стільниці з акрилу

Якщо Вас цікавить ціна акрилова стільниця, наші співробітники допоможуть прорахувати вартість виконання Вашого замовлення. Компанія Topreal вже не перший рік займається виробництвом виробів з високоякісного штучного каменю. Ми зможемо виготовити стільницю будь-якої конфігурації в найкоротший термін. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте не лише лояльну цінову політику, а й гідний рівень сервісу.

Повернутись до списку статей

Свежие публикации